Wsparcie

Każda pomoc jest na wagę życia

Jesteśmy organizacją non profit, która działa głównie z inicjatywy ludzi dobrej woli. Połączyła nas pasja do pomagania tym, których życie tak często jest bagatelizowane lub w bestialski sposób odbierane! Skupiamy swoją energię lokalnie, aby to co robimy było widoczne i stało się impulsem do rewolucji w temacie ochrony zwierząt, zapobiegania bezdomności oraz uczenia najmłodszych szacunku, empatii, a także chęci do działania i mówienia głośnego NIE dla krzywdzenia zwierząt!

Działamy 24/h, wyłącznie dzięki darowiznom. Bardzo często uratowane zwierzęta trafiają pod opiekę lekarzy weterynarzy, poddajemy je leczeniu, szukamy dla nich nowych domów, a wszystkie te działania związane są z kosztami. Dlatego Wasze wsparcie jest dla nas kluczowe w codziennej walce z łamaniem praw zwierząt! Chcemy pomóc wszystkim, którzy są w potrzebie.

Zwracamy się do Wszystkich, którym bliskie jest współczucie dla losu zwierząt, popierających nasze działania. Wspomóż nasze wysiłki i przekaż nawet drobną kwotę. Sprawdź, w jaki jeszcze sposób możesz nam pomóc!