SORZ

Służba Ochrony
i Ratownictwa Zwierząt

SORZ

Służba Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, to jedna z fundamentalnych inicjatyw Fundacji i kluczowy, strategiczny projekt. Tworzymy formację o zasięgu ogólnopolskim, której misją jest ochrona i ratowanie zwierząt. SORZ to służby interweniujące w wypadkach oraz zdarzeniach z udziałem zwierząt i ludzi. Bronimy zwierząt przed ludzkim okrucieństwem, pomagamy bezdomnym i zagubionym, domowym i dzikim, działając 24h na dobę i 7 dni w tygodniu.

Współpraca ze Służbami

SORZ z powodzeniem współpracuje z innymi Służbami – Policją, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym, a także Eko Patrolami Straży Miejskiej i innymi organizacjami, uzupełniając kompetencje w akcjach ratunkowych i prewencyjnych. W ramach SORZ nasza Fundacja, jako jedyna tego typu Organizacja w Polsce, posiada pojazdy uprzywilejowane w ruchu ulicznym. Dzięki temu możemy maksymalnie szybko dotrzeć z pomocą. SORZ jest głosem tych, którzy potrzebują pomocy, a ich życie tak często jest bagatelizowane lub w bestialski sposób odbierane.

Interwencja

Jeśli kiedykolwiek będziesz świadkiem wypadku, krzywdy wyrządzanej zwierzętom, bądź innej niepokojącej sytuacji z ich udziałem, nie czekaj, DZWOŃ LUB PISZ!

Tel.: 223506691, 792112222
Email: interwencje@animalrescue.pl

0 zwierząt, które otrzymało pomoc
0 przeprowadzonych interwencji
0 przejechanych kilometrów na interwencjach
0 gmin, z którymi współpracujemy