Manifest

Im więcej możemy, tym większa
musi być Nasza odpowiedzialność

Manifest

Patrząc globalnie, jako ludzie osiągnęliśmy niedoścignioną przewagę nad innymi gatunkami żyjącymi na ziemi. Wciąż sięgamy coraz dalej, wyżej, głębiej. Niesamowite i zarazem bardzo smutne jest to, że ten wspaniały rozwój cywilizacji okupiony jest wielkim cierpieniem, a człowiek przy swojej mądrości wywiera tak silnie piętno na przyrodzie, której jest nieodłączną częścią.

Zajmujemy się ochroną i ratowaniem zwierząt. Bronimy zwierząt przed ludzkim okrucieństwem, pomagamy bezdomnym i zagubionym, domowym i dzikim. Widząc krzywdę kogokolwiek nie przechodzimy obojętnie. Bezinteresownie pomagamy również ludziom. Tworzymy służby, interweniujące w wypadkach oraz zdarzeniach z udziałem jednych i drugich, działając 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Organizujemy opiekę medyczną i adopcje, a żyjących dziko zwracamy naturze.

Poszanowanie prawa każdego do życia bez cierpienia, jest naszym priorytetem. Edukujemy i bierzmy czynny udział w tworzeniu rozwiązań, mających polepszyć status prawny zwierząt. Zawsze działamy zgodnie z obowiązującym prawem. Dla dobra wszystkich, dążymy do ulepszania tego prawa i jego przestrzegania. Szanujemy i zgadzamy się z prawami natury. Staramy się nie ingerować w relacje dzikich zwierząt, ale pomagamy chorym i bez wątpienia potrzebującym. Szkolimy się by lepiej rozumieć ich świat.

0 zwierząt, które otrzymało pomoc
0 przeprowadzonych interwencji
0 przejechanych kilometrów na interwencjach
0 gmin, z którymi współpracujemy