Sercem z Australią. APEL O POMOC!

Sercem z Australią. APEL O POMOC!

Sercem z Australią. APEL O POMOC!

UWAGA APEL O POMOC dla wolontariuszy ratujących zwierzęta dotknięte pożarami w Australii. #4Australia

Miliony istnień cierpi i umiera w męczarniach, wszystkie, bez wyjątku: zwierzęta dzikie, domowe i gospodarskie. Cierpią niewyobrażalnie bez względu na gatunek, a ludzie tracą wszystko co mają, walczą do utraty tchu o życie i zdrowie swoich rodzin. Rozumiemy, że robią co mogą, ratują tyle na ile starcza im sił i środków. Rozumiemy, że obliczu takiego kataklizmu ratują przede wszystkim swoich bliskich.

Siedzimy bezpiecznie w swoich domach, nie walczymy o życie najbliższych, nie zmagamy się ze zniszczeniem i żywiołem, który nie zna litości dla nikogo. Pomożemy bo możemy. Bo nie możemy patrzeć jak płonie Australia i jej dzieci. Poruszeni i zmobilizowani stajemy ramię w ramię by pomóc Australii. By pomóc tym, którzy sami sobie nie poradzą…

POLSKA jest pełna aniołów, które dzięki trudnej historii naszego Narodu nie mogą patrzeć obojętnie na cierpienie innych. Musimy wesprzeć tych cudownych ludzi, którzy wyciągają pomocną dłoń do poparzonych zwierząt, często za cenę własnego bezpieczeństwa. Jesteśmy gotowi by wspólnie zawalczyć o każde istnienie, wszystkie tak samo cenne w obliczu zagłady.

Lokalnym organizacjom brakuje już dosłownie wszystkiego: leków do ratowania życia, zdrowia, uśmierzania bólu… nawet na humanitarne eutanazje będące często jedynym sposobem ulżenia poparzonym zwierzętom w niewyobrażalnym cierpieniu.

W imieniu wszystkich zwierząt, które ucierpiały w wyniku plądrujących Australię pożarów otrzymaliśmy błaganie o pomoc od organizacji WILDLIFE RESCUERS, która współpracuje z nami od 2016 roku.

Wspaniali ludzie ratujący dzikie zwierzęta proszą dziś Was o otwarcie serc i wsparcie. Nie dla siebie samych lecz dla tych, którym ratują życie. Jest ich tysiące, a ogrom cierpienia przytłacza i rozrywa wolontariuszom serca. Australia umiera w ogniu, unikatowe ekosystemy przepadają bezpowrotnie. Pomóżmy, by ogień nie zgarną wszystkiego.

Każdy może pomóc, każdy może przyczynić się czynnie do ratowania zwierząt z dewastujących kontynent pożarów. Wpłacajcie tyle środków ile możecie. Wierzymy w Was, w wasze serca pełne miłości i zrozumienia, oraz w przyszłość. Wiemy, że jest szansa by ugasić ogień i przywrócić równowagę. Ugaśmy wspólnie ból i cierpienie wszystkich, którzy znaleźli się w ogniu Australii.

Teraz kontynent potrzebuje natychmiastowej pomocy finansowej by rdzenni mieszkańcy Australii nie wymarli w gryzącym dymie i rozwścieczonych płomieniach… a na to wezwanie nie mogliśmy zostać obojętni.

Odwiedzajcie profile organizacji ratujących zwierzęta z pożarów w Australii, piszcie słowa otuchy, wpłacajcie pieniądze, pokażcie im, że nie są sami w tej walce.

Wszystkie środki zostaną przekazane do: https://wildliferescuers.org.au/ na leczenie zwierząt poparzonych w pożarach buszu.

Aby wesprzeć bezpośrednio wejdź na profil FB organizacji:
https://www.facebook.com/WildlifeRescuersInc/

Wiemy, widzimy i wyciągamy do Australii pomocną dłoń. Modlimy się za Was i za deszcz który uspokoi to piekło. Nie jesteście sami.

#4Australia