Panowie Policjanci: dziękujemy za zaufanie!

Panowie Policjanci: dziękujemy za zaufanie!

animalpolminiSekcja Łódź Fundacji ARP jako pierwsza w Polsce podpisała porozumienie o współpracy z Policją!

 
To fantastyczna wiadomość, którą chcemy się z Wami podzielić, to efekt naszej ciężkiej pracy i Waszego wsparcia, bez którego nie dalibyśmy sobie rady!
To pierwsza, ale nie jedyna Komenda Powiatowa Policji, która dostrzegła problem

nierespektowania praw zwierząt oraz potrzebę współpracy z organami wyspecjalizowanymi do podejmowania tych specyficznych interwencji. Podobne rozmowy trwają z KPP Piaseczno, mamy nadzieję, że zadziała siła precedensu i już wkrótce będziemy mogli pochwalić się kolejnymi dobrymi wieściami.
Patrol Łódź to najmłodsza sekcja terenowa. Jak widać młodość to wysoko postawione cele, ambicja i upór 🙂 Cieszymy się razem z nimi bo ich sukces jest sukcesem nas wszystkich, a przede wszystkim to krok ku lepszemu światu dla zwierzaków. O sekcji możecie poczytać na fan page’u: https://www.facebook.com/arp.lodz/
Możecie również wesprzeć ich zimową zbiórkę na zakup specjalistycznego sprzętu do odławiania zwierząt. Śniegi i mrozy wciąż przed nami… i przed bezdomnymi zwierzętami.
animal1
A tu możecie poczytać jak sprawę współpracy widzą Policjanci KPP powiatu łódzkiego wschodniego: http://www.lodz-wschod.policja.gov.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1704&Itemid=6